Obsazení:

Luděk Efraim Schmoll

Luděk Efraim Schmoll

Narozen 3. elulu 5736, tj. ve znamení panny a v roce draka. Původní profesi výpravčího vlaků zaměnil za klotové rukávy definitivníhokancelářského zřízence zemského ředitelství c. k. státních drah. Volné chvíle tráví s Yennefer (manželka) nebo s Barunkou (kontrabas). Zbylé volné chvíle tráví potulkami po horách tu- i cizozemských.

Arzenál: djembe, buben a průvodní slovo, kapelník

 

 

 

 

 

 

 

 


 Karel Krakonoš Kyncl

Vyskytl se kdysi kdesi na východě Čech. V současné době již vystudovaný zkouší a měří to, co vyjede z plzeňské Škodovky. Jeho práce mu neustále koliduje s množstvím dalších aktivit hudebních i nehudebních, na čemž jsou samozřejmě bity věci důležitější. Zvláště rád se pak učí na nové a nové nástroje. To způsobuje, že na žádný z nich neumí pořádně, což se mu leckdy daří úspěšně maskovat.

Arzenál: flétny, šalmaje, dudy, cistra, loutna, rolničky, bubny, hlas

 

 

 

 

 


Monika Hüttlová

Na pohled něžné stvoření, na které jsme kdysi natrefili v písecké krčmě. Na pohled druhý dračice, výborná muzikantka a tanečnice, která když spustí, tak přítomné dámy horečně zkracují řetězy svým manželům a milencům a vrchní žhaví telefon na hasiče pro přítomné důchodce, kterým se po letech začnou znocu zapalovat lýtka.

 

Arzenál: Flétny, šalmaje, gemshorn, platterspiel

 

 


Gino Sebastien Baupre  

 Pravý a nefalšovaný ir kanadského původu. Jeho osud před působením v naší kapele je poněkud nejasný, vyskytoval se...ehm, někde na zeměkouli, muzikant tělem i duší, na co sáhne, to prostě hraje!

 

 

 

Arzenál: Housle, cistry, hlas